Blog wpisy
Mobilna kantyna - dowóz obiadów w Warszawie

Owocowe czwartki, dzień wolny w urodziny, co tygodniowy masaż - pracodawcy prześcigają się w pomysłach na benefity, mające przyciągnąć kandydatów do pracy i utrzymać zaangażowanie pracowników. Tymczasem zastanówmy się, czego potrzebuje aktywny zawodowo człowiek - codziennie? Jakich informacji szuka kandydat przeglądając ofertę pracy? To proste! Przebywając na terenie firmy co najmniej 40 godzin tygodniowo, dla utrzymania zdrowia, efektywności i dobrego samopoczucia musimy mieć szansę zjeść pełnowartościowy ciepły posiłek. Zaproponowanie pracownikom wysokiej jakości obiadów z dofinansowaniem w miejscu pracy to prawdziwy wyraz dbałości o jego komfort i dobrostan.

Jako firma specjalizująca się w cateringu obiadowym i organizacji kantyn zapraszamy do zamawiania znakomitej jakości zestawów obiadowych w formule lunch boxu z dowozem lub mobilnej kantyny dla firm. Zapewniamy urozmaicony wybór zup i dań obiadowych z możliwością zamówienia poprzez nasz e-sklep z cateringiem, jak również bezpłatny dowóz na terenie Warszawy.

 

 

 

 

Życzenia świąteczne od firmy Art`Impression Catering

Szanowni Klienci firmy Art'Impression Catering,
Drodzy współpracownicy,

Przyjmijcie życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności na święta, ale też na nadchodzący Nowy 2022 Rok.


Niech zdrowie, miłość, dobro, obfitość i wszelka pomyślność płyną do Was potężną strugą.

Niech energia, jaką obdarzacie ludzi wokół, powraca do Was wspierając realizację Waszych marzeń i celów - osobistych i biznesowych.


Niech nadchodzący rok obdaruje Was wieloma okazjami do spędzania czasu tak, jak chcecie i potrzebujecie.

Szczególnie pragniemy podziękować wszystkim naszych pracownikom i współpracującym firmom za zaangażowanie i nieustanne dążenie do dostarczania naszym Klientom najwyższej jakości usług.

 

Wesołych Świąt!
Zarząd firmy Art`Impression Catering

 

Przepis na Wigilię pełną smaku

W przeszłości wierzono, że przy wigilijnym stole powinna zasiąść parzysta liczba osób, a złamanie tej zasady będzie skutkować śmiercią jednego z uczestników wieczerzy. Tradycyjnie podczas kolacji wigilijnej serwowano nieparzystą liczbę potraw (np.: 7, 9 czy 11), co miało zapewnić zdrowie i pomyślność przez cały nadchodzący rok.

Współcześnie przyjęło się, że na stole wigilijnym powinno pojawić się 12 dań bezmięsnych symbolizujących apostołów, czyli uczniów Jezusa. Choć są i tacy, którzy pragnął, aby specjałów wigilijnych było jak najwięcej, co ma manifestować dostatek i przyciągnąć obfitość do domowników.

W przypadku wigilii odbywających się w gronie kilkunastu osób lub więcej, jak się to dzieje podczas wigilii wielopokoleniowych, szkolnych czy firmowych, ugotowanie 9 czy 12 potraw świątecznych to poważne wyzwanie logistyczne, czasowe i finansowe.

A przecież to tylko jedno menu, a świąteczne dni są aż trzy. Nie każdy ma możliwość lub umiejętności by przygotować wieczerzę wigilijną samodzielnie. Wówczas z pomocą przychodzi profesjonalny catering wigilijny.

Bezpieczne spotkanie, czyli jakie?

Sezon wiosenno-letni to czas wzmożonego zainteresowania organizacją spotkań rodzinnych i firmowych. Można się spodziewać, że po wielu miesiącach zimowego twardego lockdownu wiele osób będzie pragnęło wykorzystać sprzyjającą pogodę oraz złagodzenie obostrzeń do zorganizowania w bezpiecznej formule imprezy z udziałem rodziny, przyjaciół, pracowników czy klientów. 

Art`Impression Catering zadbało o oprawę cateringową Gali Polski Kompas 2021

12 października 2021 roku firma Art`Impression Catering miała zaszczyt kolejny raz odpowiadać za oprawę cateringową Gali Polski Kompas 2021 – prestiżowego wydarzenia, podczas którego redakcja „Gazety Bankowej” wręcza statuetki Polskich Kompasów przedsiębiorstwom i ludziom szczególnie przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego Polski.

Podczas imprezy wyróżniane są także osoby reprezentujące świat polityki i gospodarki zaangażowane w rozwój polskiej gospodarki.

Art`Impression Catering odpowiadało za obsługę cateringową gali wraz z obsługa kelnerską, w której skład wchodziło przygotowanie uroczystego powitania w postaci drinka powitalnego, kolacji w formie bufetu, a także przekąsek i selekcji dań zimnych oraz deserów, jak również przerw kawowych.

Jak wyglądały nasze przygotowania do obsługi wydarzenia i jak wypadliśmy? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Tajna broń Office Managera

Świat biznesu to ciągłe spotkania. Przedsiębiorcze osoby szukają okazji do networkingu. Zespoły gromadzą się regularnie na briefingi czy statusy, aby omówić bieżące informacje, stworzyć plan zadań czy podsumować wyniki sprzedażowe.

Przełomowe zmiany w strukturze czy zarządzaniu firmą mają swój początek podczas wielogodzinnych posiedzeń. Dyrektorzy zarządzający codziennie spotykają się z mnóstwem osób – właścicielami przedsiębiorstw,  pracownikami, kontrahentami.

A gdy nadchodzi czas premiery nowego produktu, świętowania sukcesu czy podziękowania zespołowi za zaangażowanie, zarządy wciąż chętnie wybierają formułę wydarzenia.

Gdyż event to wciąż najskuteczniejsza metoda, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, podkreślić wyjątkowość okazji, zapewnić oprawę medialną i dostarczyć gościom wrażeń, o których opowiedzą kolejnym osobom.

Prestiżowa gala, konferencja połączona z bankietem, szkolenie połączone z zabawą podczas integracji, wspólne wyjście do restauracji, a nawet nowe doświadczenie z zeszłego roku – wigilia firmowa on-line, gdy choć osobno to razem przed monitorami swoich komputerów zespół zajada pizzę czy świąteczny box pełen przysmaków.

Co łączy wszystkie te rodzaje spotkań?

Żywienie dzieci w wieku szkolnym

Rozpoczęcie przez dziecko szkoły jest przełomowym momentem, który odmienia w zasadzie całkowicie jego codzienność. Zmiana ta dotyka wielu obszarów funkcjonowania dziecka – emocjonalnego, poznawczego, społecznego, stylu aktywności, radzenia sobie ze stresem, a nawet odżywiania.

Z upływem czasu dziecko przyzwyczaja się do nowego rytmu dnia, nowego środowiska i jego wymagań, wypracowuje nowe nawyki, które przez swoją powtarzalność na przestrzeni kilkunastu lat przeobrażają się w dominujący styl bycia i życia, a także jedzenia. Niestety, nie zawsze są to przyzwyczajenia wspierające zdrowy i optymalny poziom funkcjonowania w życiu dorosłym.

Organizacja przyszkolnych jadłodajni i stołówek szkolnych jest często zgłaszaną potrzebą przez rodziców, którzy w trosce o swoje pociechy są gotowi ponosić dodatkowe koszty, aby dziecko miało szansę zjeść gorący obiad w połowie dnia w miejsce zimnego prowiantu lub niekontrolowanych zakupów słodkich bułek w szkolnym barze czy kanapek. 

Kantyny firmowe i szkolne w Warszawie

Kantyna pracownicza to nie tylko przestrzeń wydzielona na terenie firmy, gdzie o określonej godzinie można zjeść posiłek. To miejsce spotkania pracowników, którzy zazwyczaj są rozproszeni po pokojach czy piętrach budynku. To chwila odprężenia, gdy można odejść od biurka zostawiając smartfon na jego blacie. To wesołe pogawędki budujące relacje i ducha zespołu. To też często ostatnie koło ratunkowe, gdy nie zdążyliśmy o poranku zjeść śniadania czy nie mamy zdolności kulinarnych, aby gotować sobie codzienne nowy trzydaniowy obiad.

Art`Impression Catering jest operatorem kantyn firmowych i stołówek szkolnych w Warszawie. Nasze punkty gastronomiczne spotkają Państwo w wielu warszawskich korporacjach i biurowcach, sklepach wielkopowierzchniowych, instytucjach publicznych oraz szkołach.

Warszawskie firmy zainteresowane uruchomieniem w swoich siedzibach kafeterii i stołówek zapraszamy już dziś do kontaktu z nami. Z przyjemnością opowiemy Państwu o zarządzanych przez nas punktach gastronomicznych u prestiżowych warszawskich pracodawców, dowiemy się więcej o specyfice Państwa firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie cateringu dla pracowników.

 

Wesele w Warszawie

Art`Impression Catering dostarcza nie tylko wyśmienity catering weselny, ale również dysponuje własnym miejscem na wesele w Warszawie.

W Art`Impression House, naszej własnej przestrzeni do organizacji przyjęć w Warszawie, zapewniamy wyśmienitą kuchnię oraz elastyczność w zakresie organizacji imprezy weselnej.

Wybierz naszą elegancką salę bankietową z terenem zielonym lub zamów catering weselny do swoich prywatnych wnętrz lub ogrodu.


 

Catering na piknik lub garden party

Nadchodzi ten piękny czas, gdy nasze serca aż rwać się będą do spędzania czasu na świeżym powietrzu! Do błogiego lenistwa w hamaku, do wygrzewania się w słońcu niczym kot, do chodzenia boso po trawie, do przyjęć w ogrodzie lub na działce i do sielskich pikników na kocu z przyjaciółmi.

Ciepło słońca, pachnące zioła i kwiaty, powiew wiatru na policzku, słodycz kompotu i ten rozkoszny kęs... pyszny aż place lizać! Świeże powietrze wyostrza apetyt i nic tak nie smakuje jak przekąska pod chmurką, toż o tym każdy wie!

Nasz catering będzie idealny dopełnieniem spotkania w plenerze - przy grillu, w ogrodzie lub gdziekolwiek chcesz. Piknik po pracy lub w weekend, na trawie w parku, na łące pod lasem, nad rzeką lub przy jeziorku, na plaży albo własnym balkonie, a co! To takie proste organizacyjnie, a tak przyjemne i odprężające!

 

Co podać na przyjęciu komunijnym w domu?

Przygotowujesz obiad komunijny dla rodziny w domu i zastanawiasz się, co podać gościom? Pragniesz, aby menu było odświętne i smaczne dla wszystkich uczestników, również dzieci i seniorów mających często określone preferencje? A może szukasz sprawdzonej sali bankietowej z ogrodem do zorganizowania uroczystości?

Poznaj 2 nasze propozycje - cateringu komunijnego z dowozem do domu oraz organizacji przyjęcia komunijnego w Art`Impression House.

Pobierz pliki .pdf z ofertami znajdujące się u dołu strony.

Badanie potrzeb cateringowych warszawskich firm

Wszystkich naszych klientów, obserwatorów naszych profili społecznościowych oraz osoby odwiedzające stronę internetową zapraszamy serdecznie do udziału w krótkim badaniu ankietowym.

Bardzo nam zależy, aby poznać potrzeby cateringowe warszawskich firm i ich pracowników. Czemu to dla na ważne?

Z myślą o nadchodzącym miesiącach pragniemy maksymalnie dopasować naszą ofertę do obecnej sytuacji (po)pandemicznego "rozmrożenia" gospodarki.

Jak dochować swoich postanowień noworocznych dotyczących pracy i kariery?

Koniec roku kalendarzowego to zwyczajowo czas dokonywania podsumowań oraz podejmowania postanowień na kolejne 12 miesięcy. Mniej lub bardziej świadomie rozważamy, co ostatni rok wniósł w nasze życie, co zmienił, a także stawiamy pytania o to, co przyniesie nam następny. Bez względu na to, czy bilans wychodzi pozytywnie czy negatywnie, czas wzmożonej autorefleksji ułatwia nam dostęp do odłożonych na bliżej nieokreślone „później” marzeń. Mamy większą ochotę na zmiany, podejmowanie decyzji, eksperymenty. Chcemy pewniej chwycić stery własnego życia. Również w sferze pracy i rozwoju zawodowego. Bo jak nie teraz, to kiedy? Co zrobić, aby tym tlącym się iskierkom gotowości do zmiany, motywacji do działania, swobodnym fantazjom pomóc przeobrazić się w konkretny plan działania? Jak podejść do tematu postanowień noworocznych w sposób dający szansę na to, że nie skończy się na słowach i dobrych chęciach?

5 pomysłów, jak miło zaskoczyć bliskich lub współpracowników podczas przyjęcia

Organizatorzy spotkań rodzinnych lub biznesowych wymyślając scenariusz imprezy często stoją przed różnymi dylematami i wyborami.

Ważnym pytaniem, jakie stawia sobie każdy profesjonalny event manager czy wedding planner jest to, jak  sprawić by wydarzenie pozostawiło pozytywne wspomnienia wśród zaproszonych Gości.

Podsyłamy pięć kreatywnych pomysłów, które gwarantują miłe zaskoczenie i piękne wspomnienia wśród uczestników przyjęcia.

Pobierz pliki .pdf z ofertami znajdujące się u dołu strony.

Przepis na piękne zdjęcia z imprezy

Nieodłącznym elementem każdego przyjęcia jest robienie pamiątkowych zdjęć. W każdej rodzinie czy zespole jest "dyżurny fotograf", który ma smykałkę do dokumentowania imprezy, a jego ujęcia cieszą się opinią udanych.

W przypadku dużych ważnych uroczystości takich jak wesele, okrągła rocznica czy impreza firmowa zazwyczaj organizatorzy wynajmują profesjonalnego fotografa, który upamiętnia migawką spontaniczną zabawę uczestników, najważniejsze momenty przyjęcia oraz zachęca gości do brania udziału w grupowych sesjach fotograficznych w trakcie trwania wydarzenia.

Jeżeli wybierasz się na imprezę, podpowiadamy o co zadbać i jak się przygotować, aby zwiększyć szansę na to, że efekty sesji zdjęciowej będą jeszcze długo sprawiać ci radość i zachęcać do pokazywania zdjęć bliskim.

 

 

Art`Impression Catering - Catering ze smakiem w Warszawie
O sklepie

Witaj w sklepie firmowym
Art`Impression Catering

Nasz sklep internetowy powstał, aby ułatwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą cateringu oraz uprościć proces zamówienia i dostawy. Jeżeli szukasz cateringu w Warszawie możesz skontatować się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub zamówić wybrany asortyment cateringowy poprzez sklep on-line.

Czym jest Art`Impression Box?

To zestawy na lunch oraz zestawy potraw i przekąsek na różne okazje przygotowywane specjalnie dla ciebie na zamówienie. Wszystkie prezentowane w sklepie produkty kulinarne zamówisz i opłacisz on-line, a my na twoje życzenie dowieziemy twój catering we wskazane miejsce na terenie aglomeracji warszawskiej.

Co zamówisz w naszym sklepie?

  • zestawy obiadowe z dowozem 
  • tace przekąsek na przyjęcia
  • specjały świąteczne - catering wielkanocny, wigilijny, komunijny czy sylwestrowy
  • szybkie dania, czyli potrawy do błyskawicznego przygotowania w domu lub biurze. Ręcznie wyrabiane pierogi, naleśniki czy kluseczki, a także pyszne dania wekowane i pakowane próżniowo.


Jesteśmy lokalną rodzinną firmą. Serio!

Lokalną, ponieważ działamy wyłącznie na terenie Warszawy i okolic. Rodzinną - ponieważ firma powstała w 2004 roku z pasji Ewy i Wiesława Spodarzewskich, którzy do tej pory wraz z rodziną i współpracownikami kontynuują prowadzenie firmy.

Pragnąc obsługiwać prestiżowe imprezy oraz dostarczać catering w Warszawie najbardziej wymagającym klientom stworzyliśmy firmę Art`Impression Catering, której standardy oraz jakość usług cateringowych w ciągu kilku lat stały się rozpoznawalną marką na warszawskim rynku.

W ciągu kilku lat zyskaliśmy zaufanie warszawskich meeting plannerów oraz dwukrotnie znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu Gazele Biznesu (2016, 2017), tj. rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw tworzonego przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu.   

Nagroda w konkursie Gazele BiznesuNagroda Gazele Biznesu dla Art` Impression Catering

Przez kilkanaście lat obecności wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu kantyn pracowniczych i szkolnych oraz w organizacji cateringu na konferencje, eventy i wesela. 

Mieliśmy zaszczyt obsługiwać renomowane korporacje, międzynarodowe szkoły, placówki dyplomatyczne oraz instytucje administracji rządowej, a także niezliczone projekty cateringowe dla mniejszych firm i agencji oraz klientów prywatnych.

Winter is coming

Pandemia w 2020 roku z dnia na dzień zamroziła działalność naszej firmy na niemal wszystkich polach. Aby przetrwać czas ograniczeń i utrzymać jak najwięcej miejsc pracy, musieliśmy błyskawicznie wypracować nową strategię działania i nauczyć się funkcjonowania w świecie internetu.

We go social, tigers!

W kwietniu 2020 roku uruchomiliśmy pierwszy sklep internetowy pod nazwą Art`Impression Box (AIBOX), który w marcu 2021 zastąpiliśmy już profesjonalną platformą, która mamy nadzieję będzie dla was wygodniejsza w użyciu.

Nasze produkty prezentujemy także na naszych profilach facebook i instagram, do których obserwowania serdecznie zapraszamy, ponieważ brakuje nam jeszcze 1000 obserwatorów, aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego najnowszego sklepu.

Wciąż uczymy się być tygrysami internetu, ale jednego jesteśmy pewni! Dzięki stworzeniu kanału sprzedaży on-line z naszej oferty obecnie mogą korzystać nie tylko firmy, ale także szerokie grono warszawiaków!

Robimy to samo, nieco inaczej

Nie interesują nas kuchenne rewolucje, bo na gotowaniu się znamy i robimy to naprawdę dobrze. Zmieniliśmy tylko narzędzia komunikacji i styl pracy.

Wciąż chcemy zapewniać wysokiej jakości lunch oraz catering okolicznościowy z dowozem. Uszczęśliwiać ludzi pysznym jedzeniem - chciałoby się powiedzieć! (A smaczny obiad to zbawienie w pracy, czyż nie?)


On-line, czyli jakość i wygoda bez wychodzenia z domu

Pracujemy w kameralnym zespole bazując na wystandaryzowanych recepturach i wysokiej jakości produktach. Nasza kuchnia centralna jest zlokalizowana na Ursynowie. Na każdy kolejny tydzień nasz dietetyk opracowuje nowe menu, bo świeżość i różnorodność w kuchni to podstawa! Zamówienia gromadzimy z wyprzedzeniem, bo ważne jest dla nas, aby utrzymać wysoką jakość usług pracując w kameralnym zespole. 

Pragniemy, aby nasza kuchnia miała nie tylko walory smakowe, ale przede wszystkim wspierała naszych klientów w dbaniu o zdrowie.

Ofertę lunchu skomponowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - proponujemy standardowe obiady z mięsem oraz bezmięsne (wegetariańskie), z zupą tradycyjną lub zupą-krem, zawsze z sałatką lub surówką, a także opcję z rybą. 

Zapewniamy przyjazne ceny, różnorodność i świeżość obiadów, obfite porcje, bezkontaktową i bezpłatną dostawę, a także możliwość zamówienia mniejszej porcji dla dziecka. 

Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę o dania typu convenience (czyli pakowane próżniowo zestawy dań do błyskawicznego przygotowania) oraz pomysłowe zestawy na przyjęcia w domu.


Co oznacza, że produkt jest "na zamówienie"?

Gwarantujemy świeżość dostarczonego jedzenia, dlatego pracujemy w systemie gromadzenia zamówień z co najmniej 2. dniowym wyprzedzeniem.

Nowe menu na każdy kolejny tydzień publikujemy w języku polskim (zobacz) oraz w języku angielskim (zobacz). Aby zamówić obiad należy przejść do sekcji lunch i dodać do koszyka preferowany wariant lunchu co najmniej 2. dni robocze przed terminem dostawy. 

Po upewnieniu się, że w koszyku znajduje się komplet wybranych produktów (wariant, liczba sztuk), potwierdź chęć przejścia do opcji płatności poprzez kliknięcie klawisza "Złóż zamówienie", gdzie doprecyzujesz sposób płatności (gotówką lub przelewem) oraz sposób dostawy (odbiór osobisty lub dostawa na wskazany adres).

Jak zamówić catering okolicznościowy? (m.in.: wielkanocny, wigilijny, sylwestrowy)

proponowane specjały prezentujemy w dedykowanej zakładce z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. W opisie produktu wskazujemy konkretny termin, do którego można składać zamówienia na catering. W opisie pod produktem umieszczamy informacje uzupełniające, na przykład o: terminie dostawy, opłatach dodatkowych za dowiezienie czy link do pobrania formularza zamówienia (opcja dla osób, które wolą dokonać zamówienia drogą tradycyjną za pośrednictwem poczty elektronicznej).

Prawidłowo przygotowane zamówienie na catering okolicznościowy obejmuje takie kroki jak: dodanie do koszyka poszczególnych potraw oraz określenie liczby porcji. Po kliknięciu klawisza "Złóż zamówienie" przejdziesz na podstronę, gdzie doprecyzujesz sposób płatności (gotówką lub przelewem) oraz sposób dostawy (odbiór osobisty lub dostawa na wskazany adres).


Fajnie korzystać z nowoczesnych rozwiązań marketingowych,
ale wciąż cenimy osobistą relację z naszymi klientami :)

  • Jeżeli masz sugestie lub pytania,
  • Jeżeli potrzebujesz cateringu,
  • Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię,

śmiało do nas napisz lub zadzwoń.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług,

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta

biuro@ai-cateringwarszawa.pl
603 503 102

Blog
Tu znajdziesz opisy najnowszych ofert Art`Impression Catering oraz ciekawostki o cateringu, naszych produktach i organizacji przyjęć.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl