Art`Impression Catering - Catering ze smakiem w Warszawie

english version

Jesteśmy operatorem kantyn szkolnych oraz dostawcą usług cateringowych do szkół i uczelni. Mamy wieloletnie doświadczenie w żywieniu dzieci w wieku szkolnym.

Proponujemy uczniom nowoczesną i smaczną kuchnię opartą na zasadach zdrowego żywienia z uwzględnieniem dużej ilości świeżych warzyw i owoców.

Wszystkie potrawy przyrządzamy codziennie ze świeżych, najwyższej jakości składników bez dodatków. Posiłki zostały skomponowane z uwzględnieniem zasad żywienia dzieci.

Obiady są przygotowywane w naszej kuchni centralnej a następnie dostarczane i wydawane w szkole w estetycznych opakowaniach jednorazowych.

Wśród naszych klientów z sektora edukacyjnego możemy się poszczycić współpracą z takimi placówkami jak The British School w Warszawie, American School of Warsaw w Konstancinie (5 lat) oraz stołówka w szkole Fundacji Primus (kilkanaście lat). 

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze stołówek szkolnych i świadczeniu wszelkiego rodzaju usług cateringowych, pozwoli uczynić czas posiłku prawdziwą przyjemnością i zadowoli wszystkich uczniów.


Więcej informacji

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl