Art`Impression Catering - Catering ze smakiem w Warszawie
Tajna broń Office Managera
Tajna broń Office Managera

Świat biznesu to ciągłe spotkania

Przedsiębiorcze osoby szukają okazji do networkingu. Zespoły gromadzą się regularnie na briefingi czy statusy, aby omówić bieżące informacje, stworzyć plan zadań czy podsumować wyniki sprzedażowe.

Przełomowe zmiany w strukturze czy zarządzaniu firmą mają swój początek podczas wielogodzinnych posiedzeń. Dyrektorzy zarządzający codziennie spotykają się z mnóstwem osób – właścicielami przedsiębiorstw,  pracownikami, kontrahentami.

A gdy nadchodzi czas premiery nowego produktu, świętowania sukcesu czy podziękowania zespołowi za zaangażowanie, zarządy wciąż chętnie wybierają formułę wydarzenia.

Event to wciąż najskuteczniejsza metoda przyciągnięcia uwagi odbiorców

Podkreśla wyjątkowość okazji, zapewnia oprawę medialną i dostarcza gościom wrażeń, o których opowiedzą kolejnym osobom. Prestiżowa gala, konferencja połączona z bankietem, szkolenie przedłużone wieczorną zabawą podczas integracji, wspólne wyjście do restauracji, a nawet nowe doświadczenie z zeszłego roku – wigilia firmowa on-line, gdy choć osobno to razem przed monitorami swoich komputerów zespół zajada pizzę czy świąteczny box pełen przysmaków.

Co łączy wszystkie te rodzaje spotkań?

Ludzie – to na pewno.

Jesteśmy istotami społecznymi i potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Potrzebujemy pracować jako zespół z wizją jasno wyznaczonego celu, dzielić się myślami, przeżywać wspólnie emocje, udzielać sobie wsparcia.

Po ponad roku korzystania na każdym kroku z urządzeń elektronicznych i kanałów social media do utrzymywania relacji i wykonywania pracy, moment globalnej awarii Facebook i powiązanych komunikatorów uświadomił wielu z nas, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od komunikacji internetowej.

Korzystamy z social media, aby promować firmę, szukając rozrywki, ale też Messenger i WhatsApp stały się naturalnymi sposobami porozumiewania się z bliskimi i współpracownikami.

Jedzenie – no przecież!

Niemal każde udane spotkanie rodzinne czy firmowe ma obowiązkowy element – część cateringową. Ludzie uwielbiają spotykać się, aby wspólnie jeść.

Wspólne wyjście do restauracji, wspólne gotowanie w weekend, wigilia w gronie przyjaciół, a nawet przerwa w pracy, gdy wychylamy głowę poza krawędź monitora, aby rzucić raźne: „Chodźmy na obiad!”.

Jak zepsuć humor gościom na konferencji?

Z pewnością zdarzyło się wam wziąć udział w konferencji, podczas której w porze lunchu okazywało się, że na kawę czy obiad organizator poleca stanięcie w kolejce do najbliższego punktu gastronomicznego w centrum handlowym. Z uczuciem głodu i pragnienia trudno utrzymać koncentrację na meritum, czy beztrosko tańczyć do końca przyjęcia. A gdy posiłek nie jest wliczony w cenę biletu to czy czujemy, że organizator zadbał o nasz podstawowy komfort?

Taka sytuacja zasługuje na hasztag najgorzej. Bo spotkanie to kultura gościnności. Zapraszam was na spotkanie, aby was ugościć i stworzyć najlepsze warunki do dobrego spędzenia czasu, choć cele mogą być różne: rozwój i edukacja, praca merytoryczna czy relaks i zabawa.

Dobrze dobrany catering podczas imprezy  to nie tylko zapewnienie gościom minimum jedzenia i picia, aby uzupełnili energię. To as w rękawie każdego organizatora, który z dumą może potraktować  okazałe bufety z efektownymi smakołykami jako najpiękniejszą dekorację sali i zachętę dla gości, aby stali się najlepszymi ambasadorami wydarzenia, pokazując atrakcyjne elementy wydarzenia poprzez relacje i oznaczenia na Instagramie i Facebook.

Instagram stoi zdjęciami jedzenia oraz wspomnieniami z fajnych imprez

I choć są tacy, co śmieją się z pozowania nad talerzem… doskonałej jakości jedzenie może stać się takim atrakcyjnym elementem, a poprzeczka wciąż stawiana jest wyżej. Bo jeść wyjątkowe jedzenie, pić efektowne trunki i bywać na atrakcyjnych imprezach jest teraz po prostu modne. Bywam, więc jestem? Trochę tak. Kto podczas pandemii choć raz nie czuł frustracji na tle braku życia towarzyskiego? 

Relacjonowanie przeżywanych pozytywnych wrażeń z osobistego balkonu nie jest tym samym, co pokazać się na tle śmietanki towarzyskiej w atrakcyjnej lokalizacji. "Storki i posty" budują naszą samoocenę i - co tu kryć - mile łechczą nasze ego. Są narzędziem osobistego "PR-u". Pamiętnikiem dobrych chwil. Chcemy być lubiani i robić interesujące rzeczy. I pragniemy, aby inni to obserwowali. I prawie wszyscy od czasu do czasu bywamy influencerami, gdyż coraz lepszej jakości obiektywy naszych smartfonów i liczba apek potęgują w nas potrzebę aktywności w social mediach. 

Czy zaobserwowaliście w pierwszy weekend października liczne relacje krążące w Instagramie dokumentujące imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu, małżeństwa będącego znanymi i lubianymi postaciami biznesu i show biznesu?

Stories, publikowane przez zadowolonych gości, ukazywały przepięknie zaplanowaną w każdym szczególe imprezę w temacie ikon pop kultury. Grono cudownie bawiących się ludzi w efektownych kostiumach, pozytywne emocje, fantastyczne dekoracje w eleganckich wnętrzach hotelu, występ top piosenkarza będącego Laureatem Bursztynowego Słowika i… znakomicie przygotowany bufet słodkości, między innymi z zachwycającym motywem błyszczącej kuli disco. Majstersztyk cukierniczy, rewelacyjnie podkreślający temat przewodni imprezy. Piękne jedzenie ma znaczenie i zapada w pamięć!

Budżet eventu nie jest z gumy

Profesjonalni organizatorzy imprez, meeting plannerzy z agencji eventowych, zazwyczaj dysponują mnóstwem scenariuszy oraz bazą sprawdzonych poddostawców atrakcji i usług cateringowych. Niestety, budżet na zorganizowanie imprezy nie jest z gumy – po uwzględnieniu kosztów transportu, noclegu, wynajmu sali, zapewnienia nagłośnienia i oświetlenia, opłaceniu prelegentów czy gwiazd wieczoru, których gaże stanowią spory kawałek tortu, niewiele zostaje na zorganizowanie części gastronomicznej wraz z obsługą kelnerską w stylu premium.

Tymczasem przyjęcie na początku założenia, że catering podczas imprezy musi być jej atutem i ma robić niecodzienne wrażenie, mogłoby zaowocować tym, że jakość usług cateringowych dostarczałby gościom naprawdę wyjątkowych wrażeń kulinarnych. Unikalnych doświadczeń, za które człowiek jest wdzięczny i którymi się cieszy mając poczucie wzbogacenia. Takich, o których pamięta, opowiada i poleca innym.

Sekretne życie Biura Zarządu na czwartym piętrze

A co z małymi spotkaniami biurowymi, na przykład spotkaniami Zarządu, szkoleniami dla klientów czy cyklicznymi spotkaniami związanymi z planowaniem budżetu i wyznaczaniem strategii biznesu na kolejny rok?

Każdy/a Asystentka czy Office Manager regularnie musi zatroszczyć się o to, aby oprócz kawy z ekspresu i butelki wody, w sali konferencyjnej pojawiły się jakieś drobne przekąski. I oczywiście można kupować herbatniki i wafelki w pobliskim sklepie spożywczym, aby menadżerom dostarczyć niezdrowych tłuszczy i cukru, ale będzie chociaż tanio.

Można inaczej

Jeżeli jesteś jednak Sekretarką czy osobą zarządzającą Biurem Zarządu, wyobraź sobie taką sytuację. Wchodzisz na stronę e-sklepu z cateringiem taką jak www.ai-cateringwarszawa.pl. Przeglądasz sekcje: kanapki dekoracyjne, sałatki, przekąski, zestawy obiadowe, specjały wigilijne… przeglądasz zdjęcia apetycznie wyglądających specjałów w przyjaznych cenach – realnych produktów, jakie finalnie trafiają w ręce zamawiającej osoby.

Jeżeli wybierasz menu na lunch, zapoznajesz się z szczegółowym opisem i masz możliwość wykluczyć alergeny, które nie służą szefowi. Rejestrujesz się w e-sklepie, aby nie wpisywać ponownie danych firmy; zaznaczone produkty lądują w koszyku, opłacasz je wygodnie on-line, a w wyznaczonym terminie są one dostarczone punktualnie na wskazany adres.

Takie, jak na zdjęciu. Świeże i przepięknie wyglądające. Wprowadzające pozytywną energię do zespołu roboczego i dumę osób reprezentujących firmę, że mogą okazać swój profesjonalizm i pozytywną postawę wobec osób goszczonych.

Proste rozwiązania są najlepsze

Sklep on-line www.ai-cateringwarszawa.pl z cateringiem to tajna broń i as w rękawie każdego ceniącego czas specjalisty, który wymaga wysokiej jakości i chce zapewnić ładną oprawę nawet najmniejszemu spotkaniu, za jakie odpowiada.

Polecamy używać go często i chętnie usłyszymy, jakie tego typu produkty jeszcze byście Państwo chcieli zobaczyć w naszym cateringowym sklepie internetowym.

 Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę internetową poświęconą cateringowi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl