Odkryj lunch Art`Impression Box z dostawą gratis!
Odkryj najlepszy lunch w Warszawie!
Chcesz codziennie zjeść dobrej jakości obiad w rozsądnej cenie? Wybierz zestaw na lunch Art`Impression Box!
Dzięki nowoczesnej platformie on-line www.ai-cateringwarszawa.pl, zapewniamy Klientom szybki i wygodny proces zamawiania dań
Rejestrując się w e-sklepie nic nie płacisz. Publikujemy menu tygodniowe, dzięki czemu każdy z zestawów zamówisz przez Internet z wyprzedzeniem. Nie pobieramy opłat za dowóz lunch boxu na terenie Warszawy. Ze sklepu on-line mogą korzystać osoby prywatne, jak i firmy zamawiające lunch dla pracowników
 
 
czytaj całość »
Kantyny firmowe i szkolne w Warszawie
Kantyny firmowe i szkolne w Warszawie

Kantyna pracownicza to nie tylko przestrzeń wydzielona na terenie firmy, gdzie o określonej godzinie można zjeść posiłek. To miejsce spotkania pracowników, którzy zazwyczaj są rozproszeni po pokojach czy piętrach budynku. To chwila odprężenia, gdy można odejść od biurka zostawiając smartfon na jego blacie. To wesołe pogawędki budujące relacje i ducha zespołu. To też często ostatnie koło ratunkowe, gdy nie zdążyliśmy o poranku zjeść śniadania czy nie mamy zdolności kulinarnych, aby gotować sobie codzienne nowy trzydaniowy obiad.

Art`Impression Catering jest operatorem kantyn firmowych i stołówek szkolnych w Warszawie. Nasze punkty gastronomiczne spotkają Państwo w wielu warszawskich korporacjach i biurowcach, sklepach wielkopowierzchniowych, instytucjach publicznych oraz szkołach.

Warszawskie firmy zainteresowane uruchomieniem w swoich siedzibach kafeterii i stołówek zapraszamy już dziś do kontaktu z nami. Z przyjemnością opowiemy Państwu o zarządzanych przez nas punktach gastronomicznych u prestiżowych warszawskich pracodawców, dowiemy się więcej o specyfice Państwa firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie cateringu dla pracowników.

 

czytaj całość »
Catering na uroczystości szkolne
Catering na uroczystości szkolne

Art`Impression Catering od wielu lat organizuje stołówki szkolne w warszawskich placówkach edukacyjnych. Współpracujemy też ze szkołami przy organizacji cateringu na szkolne uroczystości (studniówki, bal ósmych klas), szkolne pikniki czy zakończenie roku szkolnego. 

Zapraszamy dyrektorów warszawskich szkół, nauczycieli i przedstawicieli rady rodziców do kontaktu z nami! Mamy duże doświadczenie w żywieniu dzieci w wieku szkolnym. Potrafimy przygotować efektowne i zdrowe przekąski, które  będą odpowiednie dla dzieci i młodzieży, a zarazem podkreślą odświętny charakter imprezy szkolnej.

biuro@ai-cateringwarszawa.pl, 601 620 111

czytaj całość »

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl