fbpx
Catering Warszawa
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl

Stołówka w The British School - klasy starsze przy ul. Limanowskiego

Miło nam poinformować Państwa, że także w roku szkolnym 2020/2021 będziemy zajmować się żywieniem uczniów w The British School przy ul. Limanowskiego 15 w Warszawie.

 

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze stołówek szkolnych i świadczeniu wszelkiego rodzaju usług cateringowych, pozwoli uczynić czas posiłku prawdziwą przyjemnością i zadowoli wszystkich uczniów. Proponujemy uczniom nowoczesną i smaczną kuchnię opartą na zasadach zdrowego żywienia z uwzględnieniem dużej ilości świeżych warzyw i owoców. Wszystkie potrawy przyrządzamy codziennie z najwyższej jakości składników bez dodatków sztucznych konserwantów. Posiłki zostały skomponowane z uwzględnieniem zasad żywienia dzieci.Obiady są przygotowywane w naszej kuchni centralnej a następnie dostarczane i wydawane w szkole.

 

Aby rozpocząć:

Prosimy o szczegółowe wypełnienie Formularza Rejestracyjnego, w którym mogą Państwo podać ważne informacje i wskazania na temat żywienia dziecka (alergie, diety bądź inne ograniczenia.). Po rejestracji oraz opłaceniu zamówienia, Państwa dziecko otrzyma od nas indywidualną kartę magnetyczną.

 

Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku rezygnacji: prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas e-mailem. W przeciwnym razie posiłki będą przez nas przygotowywane, co wiąże się z koniecznością zapłaty.

 

Forma płatności:

Płatność przelewem bankowym w systemie 3-okresowym ( trymestr I, II i III), po dokonaniu rejestracji. Płatności należy dokonać z góry przed każdym okresem. Brak wpłaty może powodować wstrzymanie wydawania posiłków.

 

Dane do przelewu:
Odbiorca:
Art'Impression Catering Sp. z o.o.
ul. Karczunkowska 170
02-871 Warszawa
Nr konta: Bank Millennium S.A. PL39 1160 2202 0000 0002 7155 0244
SWIFT kod dla Banku Millennium S.A.: BIGBPLPWXXX

 

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz okres, za który dokonywana jest wpłata.

 

Na życzenie wystawiamy na koniec miesiąca fakturę VAT za sprzedane posiłki.

 

Opłata może być zmniejszona w przypadku nieobecności dziecka. Informacja o nieobecności musi być przekazana e-mailem do 8:30 rano danego dnia. Zgłoszenie nieobecności w biurze szkoły lub nauczycielowi nie upoważnia do zmniejszenia opłaty za posiłki.

 

Informacje:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 603 817 107 lub 605 277 303

 

Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z "Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych": Pobierz

Formularz Rejestracyjny oraz pakiet informacyjny : Pobierz

 

Menu na 2 listopada - 6 listopada : Pobierz

Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
woj. mazowieckie

Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM