Art' Impression Catering Sp. z o.o.
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl

Firma

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy w zakresie organizacji obsługi cateringowej wszelkiego typu imprez.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, proponując mu rozwiązania dostosowane do jego unikalnych potrzeb, czy oczekiwań. Nie ograniczamy się do realizacji cateringu wyłącznie w sprawdzonej i utartej formie, jesteśmy otwarci nawet na najbardziej wyszukane wizje klientów, jak też sami nieustannie poszukujemy oryginalnych rozwiązań. Do pracy podchodzimy z fantazją - jest to konsekwencją przyjętego przez nas założenia, że catering to nie tylko rzemiosło wymagające doświadczenia, wiedzy i odpowiedniego zaplecza, ale także sztuka, pozostawiająca sporo miejsca na inwencję twórczą.

Do naszych głównych atutów należy zatrudniany zespół menedżerów posiadających sięgające wielu lat doświadczenie w organizacji, zarówno dużych jak i mniejszych imprez cateringowych. Są oni w stanie zapewnić naszym klientom maksymalny profesjonalizm, szczegółowo realizując wszystkie przyjęte wcześniej założenia.

Również nasi kucharze należą do najlepszych w swojej dziedzinie. Potrafią skomponować i odtworzyć smaki, które na długo zapisują się w pamięci każdemu, kto ich skosztował. Skutecznie realizują zamówienia na potrawy z każdej kuchni świata, w tym oczywiście także kuchni polskiej i staropolskiej. Dopełnieniem naszego zespołu jest kulturalna i sprawna obsługa, zapewniająca nie tylko odpowiednią oprawę imprezy, ale także niepowtarzalny klimat.

Chętnie podejmiemy się dla Państwa organizacji i obsługi imprez o rozmaitym charakterze - lunchy, przyjęć biznesowych, czy dyplomatycznych, koktajli, bankietów, imprez plenerowych, szkoleń, bądź imprez integracyjnych. Dzięki nabytemu dotychczas, bogatemu doświadczeniu, a także rozbudowanemu zapleczu sprzętowemu, jesteśmy w stanie organizować imprezy w plenerze nawet na kilka tysięcy osób.

Zapewniamy Państwu nie tylko najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, ale także bardzo konkurencyjne ceny. Z myślą o naszych stałych klientach przygotowaliśmy atrakcyjny program zniżek i rabatów.

Realizując nasze usługi, dokładamy wszelkich starań, by oprócz profesjonalnej obsługi i organizacji, zapewnić Państwa gościom niezwykłą atmosferę, która na długi czas zapisze się wśród ich najlepszych wspomnień.
Posiadamy certyfikat ekologiczny!
Nieliczne firmy cateringowe w Polsce mogą pochwalić się posiadaniem certyfikatu ekologicznego. Pragniemy całą naszą działalnością udowodnić, że catering w najlepszym wydaniu to oferta nieustępująca jakością restauracjom. Promujemy nieprzetworzoną i zdrową żywność. Pozyskujemy ją z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych (z kraju i z zagranicy).
Image
Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM