fbpx
Catering Warszawa
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl
Slider

Przepyszne dania na imprezy firmowe

 

Stoją Państwo przed problemem zorganizowania poczęstunku na dużą integracyjną imprezę? Zakładacie, że na wigilii będzie ponad setka pracowników? Szukacie czegoś, co będzie odpowiadać rangą spotkaniu biznesowemu członków zarządu? Na każdy z tych problemów mamy rozwiązanie, a jest nim profesjonalny catering dla firm.

Smak i prezentacja
Potrawy na eventach pracowniczych muszą spełniać dwa warunki: pysznie smakować i atrakcyjnie wyglądać. To doskonały sposób na zachwycenie gości i sprawienie, by pozytywnie odebrali starania przedsiębiorstwa organizującego wydarzenie. Wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowując catering dla firm, przykładamy ogromną rolę do stworzenia wyśmienitych potraw, jak i do zaprezentowania ich w formie małych dzieł sztuki. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii – zachwyci Państwa feeria barw i elegancja podania.

Menu na bankiet, negocjacje czy imprezę integracyjną
Kluczem w doborze właściwego cateringu dla firm jest dostosowanie menu do konkretnej okazji. Inne potrawy zaproponujemy eleganckim gościom i biznesmenom na przyjęciu koktajlowym, a inne zespołowi w czasie spotkania na kręgielni. Jeśli nie są Państwo pewni, co będzie odpowiednie na konkretne spotkanie, prosimy zdać się na nas: jako wiodąca w Warszawie firma zajmująca się cateringiem mamy ogromne doświadczenie i chętnie służymy radą. Przygotujemy menu na bazie finger food, sałatkowe, ekologiczne, a także odpowiednie na daną okazję, na przykład na wigilię czy Wielkanoc. Jednocześnie wiemy, że ile osób, tyle gustów, dlatego dbamy o różnorodność: przy szerokim wyborze potraw każdy pracownik lub gość znajdzie coś, co trafi w jego gusta.

 

Szwedzki stół czy obsługa kelnerska?
Jeśli zadają sobie Państwo pytanie, czy impreza powinna opierać się o bufet z przekąskami, czy też potrawy powinni gościom podawać eleganccy kelnerzy, śpieszymy z odpowiedzią: to zależy. Profesjonalna obsługa podnosi rangę spotkania w oczach gości, z kolei szwedzki stół pasuje bardziej do wydarzeń o luźniejszym charakterze. Podejmujemy się zorganizowania cateringu dla firm zarówno w formie przekąsek i potraw prezentowanych na stole bufetowym, jak i kompleksowej obsługi gości w trakcie całego spotkania.

Catering dla firm w trzech zdaniach
Jeśli zależy Państwu na różnorodności potraw, wysokiej klasy prezentacji i profesjonalnej obsłudze w czasie wydarzenia czy balu pracowniczego, nasza oferta jest stworzona dla Was. Zdejmiemy z Waszych barków ciężar organizacji poczęstunku i dopilnujemy, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Wam pozostanie tylko cieszyć się wyjątkowym jedzeniem i czasem spędzanym w gronie współpracowników.


 

Posiadamy certyfikat ekologiczny!
Nieliczne firmy cateringowe w Polsce mogą pochwalić się posiadaniem certyfikatu ekologicznego. Pragniemy całą naszą działalnością udowodnić, że catering w najlepszym wydaniu to oferta nieustępująca jakością restauracjom. Promujemy nieprzetworzoną i zdrową żywność. Pozyskujemy ją z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych (z kraju i z zagranicy).
Image
Aktualności
krgruba.jpg
Cateringowy Sklep Internetowy!
Możesz szybko i bezpiecznie zamówić catering w sklepie internetowym! To takie proste - zaufaj nam!
sklep cateringowy warszawa

Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
woj. mazowieckie

Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM