fbpx
Catering Warszawa
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl
Slider

Samodzielne zorganizowanie przyjęcia dla większej liczby gości, a zwłaszcza przygotowanie dla nich poczęstunku, to zadanie, które zazwyczaj przerasta możliwości jednej osoby. Na szczęście można w takich chwilach liczyć na pomoc. Najczęściej w podobnej sytuacji decydujemy się skorzystać z usług firmy cateringowej lub wynająć prywatnego kucharza. Które z tych dwóch rozwiązań jest bardziej korzystne?


Jeżeli spojrzymy wyłącznie na same ceny, to wydawać mogłoby się, że bardziej opłaca się zaproszenie kucharza. Warto jednak pamiętać, że zajmować będzie się on wyłącznie gotowaniem. Dostarczenie wszystkich potrzebnych produktów spożywczych wciąż leżeć będzie po naszej stronie, co wiąże się nie tylko z dodatkowymi kosztami, ale również czasem potrzebnym na zdobycie składników. Firma cateringowa może okazać się nieco droższa, jednak w pełni zwalnia nas z obowiązku dodatkowego kupowania czegokolwiek.


Kucharze często przywożą ze sobą własny sprzęt, jednak nie zapewnią nam odpowiedniej liczby naczyń i sztućców. Jeśli posiadane zasoby nie będą wystarczające, czeka nas konieczność dodatkowego ich zorganizowania – kupna lub wypożyczenia.


Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę podczas organizowania przyjęcia jest obsługa. Ponownie: kucharz zajmuje się wyłącznie gotowaniem. Jeśli trafimy na estetę, to zadba on również o to, aby wszystko elegancko prezentowało się na tacach i półmiskach. Rzadko który z nich posiada swoich pomocników, którzy byliby w stanie wnieść na stoły wszystkie specjały i zająć się obsługą gości. O ile jeszcze w przypadku domowego przyjęcia nie jest to wielkim kłopotem, to już podczas większego bankietu może się to okazać problematyczne. Profesjonalna firma cateringowa również i w tym może nas wyręczyć.


Z kucharzem można menu ustalić dowolnie w zależności od jego umiejętności, jednak firmy zajmujące się dostarczaniem jedzenie na uroczystości nie ustępują im znacznie pod tym względem. Gama dostępnych potraw jest zazwyczaj na tyle bogata, że można ułożyć z nich naprawdę imponujący jadłospis, w którym dla każdego z gości znajdzie się atrakcyjna propozycja.

Aktualności
krgruba.jpg
Cateringowy Sklep Internetowy!
Zamów szybko i bezpiecznie catering w sklepie internetowym. To takie proste - zaufaj nam!

sklep cateringowy warszawa

Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
woj. mazowieckie

Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM