fbpx
Catering Warszawa
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl
Slider

Zamawianie na dowóz gotowych posiłków stało się w ostatnich latach niezwykle popularne. Z usług firm cateringowych korzystamy przy okazji rodzinnych imprez okolicznościowych, firmowych bankietów, szkoleń, konferencji a nawet świąt. Powodzeniem cieszą się również dowożone codziennie do mieszkań diety pudełkowe. Jak spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert wybrać tę najlepszą? Oto kilka najważniejszych kryteriów.

 

Wyznacznikiem profesjonalizmu dla firm cateringowych będzie przede wszystkim menu. To oczywiste, że inny poczęstunek zaoferujemy gościom w czasie oficjalnego bankietu, a inny podczas pikniku na świeżym powietrzu. Doświadczone firmy cateringowe obsługują najróżniejsze wydarzenia i potrafią dostosować proponowane dania do każdej okazji. Im większy będzie wybór w karcie dań, tym łatwiej będzie dopasować zestaw potraw do indywidualnych preferencji każdego klienta.

 

Profesjonalna firma cateringowa wyróżnia się nie tylko jakością posiłków, ale również odpowiednim podejściem do realizacji. Uwzględnienie wszystkich uwag zamawiającego, zwłaszcza tych dotyczących alergii, nietolerancji pokarmowych i preferencji smakowych będzie tu kluczowe. Ważny jest również kontakt z samym klientem – firmy z doświadczeniem na bieżąco informują o postępach, zgłaszają ewentualne problemy lub konsultują zmiany.

 

Każdy lubi od czasu do czasu pochwalić się swoimi szczególnymi osiągnięciami. Jeżeli firma cateringowa posiada własną stronę internetową, a na niej galerię, w której przybywa zdjęć z kolejnych realizacji, można na własne oczy przekonać się o jakości świadczonych usług. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie cieszyć powinno zarówno podniebienia jak i oczy. Fantazyjne ozdoby i pomysłowo udekorowane stoły to również kryteria, które mogą gwarantować profesjonalizm.

 

Wiele firm oprócz samego jedzenia oferuje również obsługę wydarzenia – personel, który w nim uczestniczy powinien odznaczać się nienaganną prezencją i kulturą osobistą, a także posiadać odpowiednie przeszkolenie.

 

Firma, która jest w stanie zadbać jednocześnie o wymienione powyżej kryteria, z pewnością zasługuje na miano profesjonalnej i z powodzeniem można powierzyć jej organizację każdego wydarzenia.

Aktualności
krgruba.jpg
Cateringowy Sklep Internetowy!
Zamów szybko i bezpiecznie catering w sklepie internetowym. To takie proste - zaufaj nam!

sklep cateringowy warszawa

Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
woj. mazowieckie

Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM